ти в автономному режимі
/opt/hybris/ressource/media/ukraine/lush-banner.jpg

Lush

  • здоровье
Час роботи

 

LUSH – це свіжа косметика ручної роботи з Великобританії, покликана зберегти Вашу молодість та красу, подарувати Вам радість і гармонію із навколишнім світом.  На сьогоднішній день практично в усіх куточках світу працюють більше ніж 950 магазинів косметики "Lush".

З першого дня й протягом всієї історії успіху "Lush", засновник компанії  Марк Константин і команда "Lush" вірні оригінальному задуму - "Справжня краса – всередині, а не зовні". Косметика "Lush" як найкраще відповідає цій істині. Витрачати мільйони на те, що знаходиться зовні (пакування, реклама і т.д.) – не в стилі цієї компанії. "Lush" не тестує свою продукцію на тваринах, закуповує інгредієнти за законами справедливої торгівлі, 100% продуктів підходять для використання вегетаріанцями, а пакування вибирається за принципом мінімального забруднення навколишнього середовища.

Свіжа косметика "Lush" використовує у своїх продуктах вирощені органічним методом овочі та фрукти, натуральне якісне масло какао від перевірених надійних постачальників. Уся продукцыя "Lush" виготовляється вручну, на пакуванні (яке, до речі, зроблено максимально екологічно чистим) присутні всі дані про продукт – дата виготовлення, строк придатності, повний склад інгредієнтів, щоб покупець знав точно, що саме він купує. 

Детальніше