ти в автономному режимі

Join Up to travel  АШАН RIVE GAUCHE

  • Сервіси
Час роботи

JOIN UP цілком заслужено називають найкращим українським туроператором. Щорічно його послугами користується понад 500 тисяч українців. Join Up в Києві зайшов на туристичний ринок два десятиліття тому, а повний спектр послуг по організації закордонного відпочинку надає з 2009 року.

Починаючи з забезпечення поїздок до Таїланду і Домінікану, станом на сьогодні Турфірма в Києві надає своїм клієнтам вибір з 40 захоплюючих турів, в тому числі в Таїланд і Домініканську республіку. Серед популярних видів послуг можна вибрати:

  • різноманітні екскурсії;
  • вигідні шопінг-тури;
  • незабутній гірськолижний тур;
  • турпакет SPA & amp; Wellnes;
  • пляжний і сімейний відпочинок;
  • спортивний і молодіжний релакс;
  • luxury тури та ін.

Турфірму в Києві представляють 38 фірмових відділень JOIN UP. Послугами цього оператора активно користуються співробітники таких відомих брендів, як «Фокстрот», «Інтер», «Епіцентр» і багато інших.

Любителі морського відпочинку оцінять пропозиції від кращих морських курортів світу (ОАЕ, Чорногорія), а шукачі пригод залишаться в захваті від турів по Кубі, Сінгапуру або Індонезії, які представляє ця відома турфірма Києва. Аудиторія турфірми в Києві цікавиться і більш бюджетними турами, до наприклад, Іспанії, Чехії, Франції. За цими напрямками можна вибрати розважальні або ж пізнавальні екскурсії.

Кращі турфірми Києва пропонують своїм відвідувачам скористатися привабливою пропозицією і відправитися в шопінг-тур. Join Up в Києві допоможе подолати відстань в сотні кілометрів, щоб всі бажаючі змогли відвідати магазини і бутики Барселони, Парижа, Каїра і порадувати себе приємним шопінгом, незалежно від погоди за вікном.

Для зимового відпочинку турфірми в Києві рекомендують звернути увагу на різноманітні тури для активного відпочинку - гірськолижні курорти Швейцарії, Австрії, Болгарії. А для відновлення здоров'я якнайкраще підійде оздоровчий пакет послуг турфірми Києва, який дає можливість пройти комплекс лікувальних процедур в клініках Індії, Ізраїлю або Шрі-Ланки. Туроператор має власні авіакаси, тому у клієнтів турфірми Києва ніколи не буває проблем з хорошими місцями як на чартерні, так і на регулярні рейси. В якості додаткових послуг клієнти можуть замовити послугу оформлення документів, бронювання номера готелю і т. д.

JOIN UP - це передова турфірма Києва, що надає своїм клієнтам послуги на високому сервісному рівні. Клієнти турфірми в Києві можуть вибрати бажаний тур і країну самостійно або ж скористатися порадами консультантів, які оперативно підберуть оптимальний варіант з урахуванням цілей поїздки та бюджету, який готовий витратити клієнт. отримати кваліфіковану консультацію можна як в телефонному режимі, так і відвідавши комфортний офіс кращої турфірми Києва.

Вибираючи відпочинок за кордоном, ви отримуєте унікальну можливість стикнутися з іншою культурою та історією, познайомитися і поспілкуватися з людьми іншої національності, своїми очима побачити чудеса світу і поповнити власну колекцію яскравих вражень і спогадів. Теплий океанський берег або морозне гірське повітря - вибір тільки за вами. Мрійте і подорожуйте разом з JOIN UP і отримуйте тільки позитивні емоції!

Детальніше