ти в автономному режимі

USUPSO  АШАН RIVE GAUCHE

  • Жіноча мода
  • Мода
  • Домашній одяг
  • спорт
  • нижня білизна
  • Товари для дітей
  • красота
Час роботи

АСАПСО - магазин емоцій!

У нас більше 3000 найменуваних класних товарів на кожен день, які роблять життя покупців комфортних та щасливих. Це вещиці, пов'язані зі своєю яскравою концепцією: аксесуари, гаджети, канцтовари, кошти на вхід, дитячі іграшки, товари для дому та подорожей

Талисман бренда АСАПСО - Чорна Мишка Кумамон. Він прибув до нас із префектур Кумамото (в Японії) і радує своїм присутністю. Работает в офисе и иногда посещает магазины, ТРЦ. Також забавно Кумамон є на багатьох товарах.

USUPSO - магазин для яскравого та комфортного шопінгу!

Ключова цінність компанії - співробітники. То, з яким теплом і увагою, вони відносяться до клієнтів магазину. То, як вони сфокусировани на ідеальному сервісі. Завдяки їм у наших магазинах завжди атмосфера радості та тепла.

Усупсо Україна став першим у світі власником права створення інтернет-магазину. Тепер покупці з любого договору України можуть купувати японську косметику, гаджети, забавні товари для дому на сайті https://usupso.com.ua/

Або замовити в Інстаграме все, що бажають з асортимента бренда.

Давно відкрились?

АСАПСО - міжнародна сеть магазинів розничної торгівлі, родом з Токіо. На даний момент працює більше 1000 представників у 30 країнах!

В Украине первый магазин АСАПСО відкрився в лютому 2018 року в ТРЦ Рив'єра (Одеса). Потім сеть розрослась до 8 магазинів: в Одесі, Львові, Черноморському, Херсоне. І це далеко не предел! У планах - 21 магазин до 2021 року по всій Україні.

USUPSO - товари з Японії

Ми привозим товари АСАПСО з Японії, Китая і Кореї. Прямо з заводів-виробників. Каждий завод має всі необхідні сертифікати якості. І спеціалізується на створенні лише однієї категорії товарів. Наприклад, на заводі, де працюють наші гаджети, також створюється техніка для брендів Lenovo, Nokia. Косметика - на той же фабриці, що і для Shiseido.

Детальніше
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ