ти в автономному режимі

ПРО ЦЕНТР

SC “Auchan Rive Gauche"
 
ТЦ АШАН RIVE GAUCHE – перша фаза унікального проекту входить в HOLDING AUCHAN компанії ІММОШАН УКРАЇНА. Творці проекту займають провідні місця у світовому девелопменті торговельної нерухомості.

Торговий центр розташований на Лівому березі міста Києва у самому серці густонаселеного району Позняки " на перетині вулиць Здолбунівської, Драгоманова та проспекту Петра Григоренка.

У перекладі з французької назва RIVE GAUCHE (РІВ ГОШ), означає «лівий берег». Ми радилися з майбутніми відвідувачами і прийшли до висновку, що така назва додасть ТЦ французький колорит, позначаючи і походження провідних брендів, і передбачувану зону найближчого обслуговування.

Вже восени 2017 року ми зможемо порадувати наших відвідувачів відкриттям першої черги SC "Auchan Rive Gauche", яка надасть близько 30 000 м 2 , орендної площі, половину якої буде займати ГІПЕРМАРКЕТ АШАН як ключовий пункт проекту.

На решті площі розмістяться близько 60 бутиків, утворюють торгову галерею, пропонує широкий вибір товарів і послуг, у тому числі такі відомі бренди, як:
 • магазин турецького бренду одягу LC WAIKIKI для всієї родини; 
 • гіпермаркет електроніки ЕЛЬДОРАДО в новому форматі; 
 • супермаркет дитячих товарів ДИВО ОСТРІВ;  
 • всесвітньо відомий мережевий ресторан швидкого обслуговування KFC з цілодобовим drive сервісом; 
 • ресторан КРИЛА.
Перша черга SC "Auchan Rive Gauche" надасть відвідувачам паркування на 1000 місць (на одному рівні). В недалекому майбутньому, а точніше в 2019 році, коли відкриється друга заключна чергу, кількість місць збільшиться до 2 500 (на двох рівнях).


                                                                                  ТРЦ Rive Gauche – друга черга унікального проекту

Друга черга ТРЦ Rive Gauche буде займати понад 150 000 м 2 загальної площі, орендна площа складе 72 000 м 2 . Свою роботу розпочнуть:
 
 • будівельний гіпермаркет;
 • fashion-галерея з 130 магазинів; 
 • повноцінний фуд-корт і ресторани; 
 • кінотеатр; 
 • дитячий розважальний центр та багато-багато іншого.

ТРЦ Rive Gauche створювався під девізом компанії Immochan Ukraine «Зроби яскравіше своє повсякденне життя!» (Brighten up Everyday Life!) – ми хочемо, щоб ви приходили до нас і в свято, і в будень і почували себе, як вдома.

Це нова концепція ТРЦ, яка приходить на зміну класичній: торгово-розважальні центри стануть своєрідними центрами життєдіяльності соціуму, куди жителі буде приходити після робочого дня не лише для покупок, але і для відпочинку, спілкування і розваг.

Тому ми подбали не тільки про якість товарів, комфорт та розвагах, але про екологічної безпеки. Всі наші комплекси пройдуть стандартну процедуру сертифікації «зеленого» будівництва BREEAM International.

                                                                                 Політика корпоративної та соціальної відповідальності (CSR)

Треба сказати, що пакет про «зеленої» оренді – це всього лише один з напрямків діяльності Immochan у сфері політики корпоративної та соціальної відповідальності (CSR), яка включає:
 
 • скорочення споживання енергії, що позитивно позначиться не лише екології, але й на вартості орендної плати, а, отже, і на ціни товарів і послуг ТРЦ;
 • використання екологічних матеріалів;
 • роздільна утилізація сміття;
 • організація зручних транспортних розв'язок, сприяння екологічним видам транспорту (в тому числі, облаштування велодоріжок та пішохідної зони);
 • місцева інтеграція та розвиток навколишньої території

Треба сказати, що поняття місцевої інтеграції включає численні соціальні й гуманітарні проекти. Так, за погодженням з київською владою, на спеціально відведеній ділянці разом з торгово-розважальним центром SC "Auchan Rive Gauche" будується дитячий садок на 300 місць.

                                                                         SC "Auchan Rive Gauche" як знаковий проект компанії Immochan

SC "Auchan Rive Gauche" – особливий, знаковий проект компанії Immochan, яка за 10 років свого перебування в Україні інвестувала близько 100 мільйонів доларів і незважаючи на відчутні втрати (ТРЦ "Rose Park" в Макіївці, який облаштовувався як перший "зелений" центр в Україні з велотреками і особливої транспортною розв'язкою) планує в 2017-19 роках інвестувати таку ж суму в розвиток своїх центрів у Києві та Одесі.

Рік тому Immochan відсвяткувала своє сорокаріччя. Це найбільша компанія, що управляє 380-ма об'єктами в 12 країнах Європи та Азії. Загальна орендна площа об'єктів Immochan перевищує 4 000 000 квадратних метрів, а вартість – 7 000 000 000 доларів.

Оскільки ТРЦ Rive Gauche займає особливе положення в планах Immochan, то йому гарантована стовідсоткова підтримка всіх брендів групи. В зв'язку з цим ми з упевненістю можемо стверджувати, що як перша, так і друга чергу відкриття нашого центру подарують гостям багато цінних і цікавих сюрпризів.