ти в автономному режимі
zolotoyvek Banner

Zolotoy Vek  АШАН RIVE GAUCHE

  • Стиль
  • красота
Час роботи

Контактний тел. Гаряча лінія 0 800 302 505 (безкоштовно з усіх номерів в Україні)
Сайт, інтернет-магазин http://www.zolotoyvek.ua/
Інстаграм https://www.instagram.com/zolotoyvek.ua/ 

 

«Золотий Вік» – ювелірний бренд, який є одним з найбільших виробників ювелірних прикрас високої якості в Україні, нараховує понад 200 фірмових магазинів по всій Україні.

У ювелірному магазині «Золотий Вік» представлено широкий вибір виробів з червоного, білого, лимонного золота і срібла. Вишукані каблучки, підвіски, сережки з фіанітами, діамантами, перлами, дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням, браслети і ланцюжки, обручки, чоловічі та жіночі аксесуари допоможуть вам створити незабутній образ.

Колекції ювелірних прикрас постійно оновлюються у відповідності до останніх тенденцій ювелірної моди і радують своїми новинками.
На вас чекає комфортна атмосфера, акції та знижки на представлені вироби від -38% до -65%. Для постійних клієнтів діє дисконтна програма. А якщо ви не знаєте, яку прикрасу вибрати близькій людині - подарунковий сертифікат буде відмінним подарунком на будь-яке свято!

У «Золотому Віці» ви зможете не тільки вибрати виріб високої якості за доступною ціною, а й зберегти Ваші щасливі моменти в ювелірній прикрасі!

Детальніше