ти в автономному режимі

Твоя пресса  АШАН RIVE GAUCHE

  • Сервіси
Час роботи

Звичайно, в століття гаджетів, коли найтовстіша книга вміщується в кілька кілобайт, а новини можна дізнатися чи не миттєво, друкована преса дещо здала свої позиції. Якщо ж ви відноситеся до категорії любителів пошуршати свіжонадрукованою газетою або журналом, кіоски «Преса» в Києві - маленькі острівці друкованої продукції, де можна знайти газети і журнали на будь-яку тему, від рибалки і полювання до серйозної політичної аналітики.

Для зручності відвідувачів ТЦ «Ашан RIVE GAUCHE» в центрі також працює кіоск національного оператора «Твоя преса». Компанія позиціонує себе на ринку як «зручний магазин преси». І дійсно, спектр послуг, що надаються досить широкий і не обмежується лише продажем преси. Це і:

  • продаж газет і журналів різних жанрів і тематик (суспільно-політичні, ділові, дитячі, професійні і т. д.);
  • поліграфічні послуги (друк і продаж плакатів, наклейок, воблерів від простих до найскладніших, з вирубкою і без);
  • виготовлення покажчиків;
  • поширення матеріалів інформаційного характеру (буклетів, листівок, запрошень і т. д.);
  • викладка матеріалів різними способами;
  • брендування спецодягу.

Крім звичних товарів тут можна знайти і так звані продукти «імпульсного попиту»: сигарети, напої, солодощі, різні види жувальної гумки та інші супутні товари, які можна прихопити разом з газетою або журналом для комфортного читання. Компактне розміщення дозволяє виставити в продаж від 500 про 800 найменувань товару, де кожен покупець зможе знайти щось корисне ля себе.

Кіоски «Преса України» в Києві розташовані в різних частинах міста. Знайти найближчий до вашого будинку можна, скориставшись картою на офіційному сайті компанії.

Детальніше