ти в автономному режимі
OLA Banner

Optika OLA | Оптика OLA  АШАН RIVE GAUCHE

  • здоровье
  • Сервіси
Час роботи

За допомогою зору ми отримуємо приблизно 80% інформації з навколишнього світу, а значить, він ніколи не повинен нас підводити. Телевізор, гаджети, за якими ми проводимо більшу частину нашого життя, негативно впливають на гостроту зору, і тоді на допомогу приходять окуляри й контактні лінзи. Якщо ви шукаєте магазин оптики в Києві з широким вибором і високою якістю товару, вам варто звернути увагу на магазин «Оптика OLA», розташований в ТЦ «Ашан RIVE GAUCHE».

Тут вам запропонують:

  • оправи для окулярів, а також контактних і оптичних лінз;
  • готові варіанти окулярів;
  • аксесуари для окулярів і лінз;
  • підбір і виготовлення окулярів згідно з рецептом;
  • ремонт ваших окулярів;
  • найширший вибір сонцезахисних окулярів.

Найчастіше підібрати окуляри, які не тільки допоможуть скорегувати зір, але і органічно доповнять образ, в магазинах оптики в Києві виявляється не так вже й просто. Зорієнтуватися в різноманітті фірм-виробників, вибрати ідеальну форму і відповідний колір оправи вам із задоволенням допоможе офтальмолог-стиліст.

Що ж потрібно для того, щоб купити підходящі окуляри?

Рецепт лікаря. Не можна підбирати окуляри для корекції зору на свій розсуд - потрібно пройти консультацію у лікаря. Індивідуальний рецепт на виготовлення лінз ви отримаєте після перевірки зору у офтальмолога.

Лінзи. Підбираються на основі рецепта, виписаного лікарем-офтальмологом, під тип оправи. Фахівці салону оптики допоможуть вам вибрати найбільш комфортні для носіння.

Розмір і форма. Щоб носіння окулярів було комфортним, потрібно правильно підібрати форму і розмір відповідно до типу вашого обличчя. Круглі або квадратні, «краплі» і «авіатори» - сучасний магазин оптики в Києві запропонує саме ту, яка ідеально підійде вам.

Колір оправи. Не секрет, що тон, в який пофарбована оправа окулярів, впливає на сприйняття образу людини, яка носить окуляри. Чорні, коричневі, темно-сині і сірі тони надають образу строгості, роблять його більш стриманим, яскраві кольори допомагають створити екстравагантний і стильний імідж. А який до душі вам?

Можливість бачити робить наше життя більш яскравим і насиченим. Бережіть зір і звертайтеся за допомогою до професіоналів в магазин оптики в Києві «Оптика OLA»!

Детальніше