ти в автономному режимі

Auchan  АШАН RIVE GAUCHE

  • гіпермаркет
Час роботи

АШАН РІВ ГОШ – гіпермаркет нового покоління
Бренд АШАН сьогодні асоціюється з найширшим вибором товарів, що можна знайти «під одним дахом», завдяки чому наші магазини і стали відомими. Запорукою успіху є також вміння дивитися в майбутнє, враховуючи нові очікування споживачів.
Наші гіпермаркети пропонують широкий асортимент якісних товарів для різної купівельної спроможності.
Це відомі міжнародні, національні та регіональні бренди, ексклюзивні товари власної марки, починаючи від сегменту першої ціни і до товарів преміум класу.
Ми – за якісне, здорове та локальне. Саме тому у магазині АШАН РІВ ГОШ для посилення локальної пропозиції ми представимо фермерські товари, що постачаються з господарств київської області.
Наша гама непродовольчих товарів також ретельно відібрана та спрямована на покращення добробуту наших клієнтів. Ми пропонуємо широкий вибір ексклюзивних товарів власних брендів - Cosmia (косметика), Actuel (товари для дому), Qilive (побутова техніка), а також In Extenso (жіночий, чоловічий та дитячий текстиль).
Ми ретельно і дуже вимогливо ставимось до відбору, контролю та якості товарів. Харчова безпека є незмінним пріоритетом і запорукою довіри наших клієнтів.
Інновації та клієнтський досвід лежать в серці нашої діяльності, що дозволяє нам створити унікальний зв’язок з клієнтами та комерцію майбутнього.
Дивуйтеся, насолоджуйтеся, споживайте здорове та якісне, піклуйтесь про свій комфорт і добробут разом з АШАН РІВ ГОШ! Ми поруч, щоб змінити ваше життя на краще!

Детальніше