ти в автономному режимі

TORY  АШАН RIVE GAUCHE

  • Домашній одяг
Час роботи

КВІТИ І ДИЗАЙНЕРСЬКІ БУКЕТИ В КИЄВІ -
ВЕЛИКИЙ ВИБІР І НАЙНИЖЧІ ЦІНИ В СТУДІЇ TORY
Красиво складений букет може вигідно підкреслити ваш подарунок. За допомогою квітів можна сказати ті потаємні слова, які боїшся вимовити, зізнатися в любові або попросити вибачення. На щастя, питання з покупкою квітів перестав бути проблемним і пропозицій зараз безліч. І тепер ключовим аргументом у виборі магазину флористики є не тільки якість і оригінальність, а й наявність сервісу доставки в усі райони Києва. Ми сміливо заявляємо - це все про нас. В нашій студії квітів і подарунків TORY ви можете не тільки купити найсвіжіші квіти в Києві, а й вирішити питання з їх доставкою. Це дуже зручна послуга, адже її можна замовити на певний час. Ваше привітання точно відтворить незабутнє враження.

Доставка квітів кур'єром необхідна, якщо:

Дарувальник і одержувач знаходяться на відстані і хочеться порадувати близьку людину.
Є бажання зробити несподіваний сюрприз.
Чи не хочете витрачати час на поїздку в магазин квітів.
Коли ми говоримо про кур'єрській доставці букета, розуміємо наскільки важливо саме місце доставки. Тому Ви можете її замовляти не тільки на будинок, але і в офіс, на роботу і в принципі, в будь-яку точку і район Києва. Можете бути впевнені, що вона буде саме в тому місці і в той час, який необхідно.

ПЕРЕВАГИ МАГАЗИНУ КВІТІВ ТА ПОДАРУНКІВ TORY
ми будуємо політику нашого магазину на довірі і зручність для клієнта, тому Вам доступні будь-які способи оплати - Paypal, оплата карткою Visa, Mastercard, American Express, Приват24, Apple Pay, оплата через термінал, оплата при отриманні!
найнижчі ціни серед квіткових магазинів Києва. Безкоштовна доставка;
великий досвід роботи, висока кваліфікація співробітників і розвинена партнерська мережа дозволили нам зайняти лідируючі позиції в Київській області;
гарантія якості та свіжості квітів - ми висилаємо фото букета перед відправкою на затвердження;
замовлення доставки квітів анонімно, недорого і швидко
наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань, допоможуть підібрати вишуканий букет і подарунок до нього.

Детальніше