ти в автономному режимі

Zarina  АШАН RIVE GAUCHE

  • Стиль
  • красота
Час роботи

Про те, що діаманти - кращі друзі дівчат, світ дізнався завдяки неперевершеній Мерилін Монро ще в далекому 1949-му. Всього одна фраза популярного мюзиклу ввела моду на прикраси з діамантами на багато десятиліть вперед. І зараз присутність в гардеробі витончених виробів із золота з діамантовими вставками говорить не тільки про добрий смак, але і високий статус. А якщо це прикраси від українського бренду ZARINA, то ще й про стильність власника.

Перший український бренд, який створює ексклюзивні коштовності, народився в 1998 році і був названий на честь середньої дочки його засновниці Наталії Нетовкіної. Тепер же звучну назву ZARINA відомо не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У різний час обличчям бренду були такі відомі особистості, як Сніжана Єгорова, Анастасія Волочкова і Соломія Ветвицька. Витончені прикраси з білого і кольорового золота зі вставками діамантів чорного і коньячного кольору завоювали серця прискіпливих покупців. А зараз асортимент доповнюють вироби з іншими дорогоцінними каменями - рубінами, сапфірами, смарагдами.

Ознайомитися з новинками і вибрати прикрасу для певного випадку можна на офіційному сайті ювелірного дому або ж в одному з 17 брендових магазинів «Заріна» в Києві.

Навіть найвибагливіші клієнти зможуть підібрати ювелірний виріб з каталогу ZARINA в Києві. Асортимент представлений 43 стильними колекціями, в кожної з яких присутні:

  • кольца з білого, жовтого і рожевого золота з вставками з дорогоцінних каменів або емалі;
  • сережки-пусети, кольца і ​​традиційно улюблені багатьма жінками витончені сережки з англійським замком;
  • підвіски із золота і срібла для дітей та дорослих, до яких можна підібрати підходящий ланцюжок;
  • кольє з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння;  
  • браслети, які стануть витонченою прикрасою для витончених зап'ясть;
  • брошки, запонки та інші аксесуари для додання закінченості стилю.

Крім того, на офіційному сайті ювелірного дому ZARINA Київ можна вибрати приємні сувеніри в якості подарунка: картини і різьблені шкатулки, майстерно виточені статуетки і скульптури, вази, годинник і предмети декору, які зроблять ваше житло ще затишнішим. Для тих, хто не впевнений у правильності свого вибору, є відмінний варіант - сертифікат на певну суму, який його власник може використовувати для покупки будь-якої вподобаної речі або прикраси з каталогу ZARINA в Києві.

Даруйте щастя вашим близьким разом з прикрасами від ювелірного дому ZARINA!

Детальніше