ти в автономному режимі

IKEA  АШАН RIVE GAUCHE

  • Товари для дому
  • Сервіси
Час роботи

Ласкаво просимо до пункту видачі замовлень IKEA в Ашан Rive Gauсhe! Тут ви можете отримати своє замовлення з сайту www.ikea.ua.

Заснована Інгваром Кампрадом у 1943 р. як невелика шведська компанія, що відправляє поштою замовлення через каталог, сьогодні IKEA є одним із найвідоміших у світі брендів товарів для дому, чия мережа нараховує сотні магазинів у різних країнах. В Україні компанія почала роботу з відкриття Інтернет-магазину і планує відкрити магазин у міському форматі вже найближчим часом.

IKEA прагне змінити повсякденне життя якомога більшої кількості людей на краще. Зазвичай, меблі привабливого дизайну створюються для невеликої кількості покупців, які можуть собі це дозволити. З часу свого заснування, ІКЕА визначила для себе інший шлях – орієнтуватися на багатьох, а саме – дослухатися до вимог людей по всьому світу до свого помешкання: людей з різними потребами, смаками, мріями, сподіваннями та бюджетом; людей, які хочуть зробити кращою свою оселю та своє повсякденне життя. Для цього компанія створює товари, у яких гармонійно поєднуються функціональність, якість, дизайн і доступність та які виготовлені із дбайливим ставленням до навколишнього середовища.    

Наразі шведський ритейлер пропонує українським покупцям близько 3 600 функціональних товарів для дому всіх категорій і стилів, які можна замовляти на сайті www.ikea.ua.

Детальніше
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ