ти в автономному режимі

FLO  АШАН RIVE GAUCHE

  • Мода
  • обувь
  • Аксесуари
Час роботи

FLO об’єднує тисячі видів товарів, які приваблюють споживачів будь-якого віку від 7 до 70 років та будь-якого стилю. FLO Outlet Store, який є одним із найбільш незамінних магазинів взуття зі своїми доступними цінами та акціями, пропонує велику колекцію товарів для жінок, чоловіків та дітей, від взуття та аксесуарів до спортивних категорій.

 

У спортивній категорії FLO серед найбільш вражаючого взуття є зручні спортивні моделі для комфорту протягом усього дня, модні кросівки, які оцінять навіть ікони моди, міцні бігові кросівки та взуття на повітряній підошві, що облегшують навантаження протягом дня.

 

У категорії чоловічого взуття FLO: моделі шкіряних черевиків, які залишаються популярними у всі часи, зберігаючи стиль та елегантність. Мокасини, що відрізняються простотою, комфортом та стильним зовнішнім виглядом, а також повсякденне взуття, що підходить як до ділового одягу, так і до повсякденного.

 

Жінки, які хочуть доповнити свій одяг та стиль, можуть знайти взуття у магазині FLO на свій смак. Моделі на високих підборах, які обов’язково повинні мати жінки, з їх особливим дизайном, який надає класичному вигляду елегантності, і повсякденні моделі взуття, які можна поєднати з тисячею луків на кожен день. Кросівки на товстій підошві вирізняються своїми вишуканими деталями та різноманітніми відтінками.

FLO також пропонує різноманітні варіанти аксесуарів.

Детальніше
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ