ти в автономному режимі
Kristell Banner

Krisstel  АШАН RIVE GAUCHE

 • Жіноча мода
Час роботи

ТМ «KRISSTEL» представляє колекцію жіночого одягу від дизайнера Світлани Шелофост, яка виготовлена ​​з матеріалів європейських виробників. Брендовий одяг в Києві торгової марки KRISSTEL порадує високою якістю, цікавим модельним рядом і доступними цінами.

Магазин жіночого одягу в Києві привітно зустрічає покупців. Для представниць прекрасної статі в асортименті представлені:

 • спідниці,
 • штани,
 • ділові костюми,
 • блузи,
 • в'язані речі ручної роботи.

Дизайнер кожен сезон розробляє нові колекції в стилях classic і casual. Ексклюзивні предмети гардероба пропонує покупцям магазин жіночого одягу в Києві ТМ «KRISSTEL».

Брендовий одяг в Києві: історія успіху

Історія бренду KRISSTEL бере свій початок в 2007 році. Більше 10 років бренд розвивається, щороку дивуючи своїх шанувальників новими незвичайними моделями. Світлана Шелефост всі ці роки втілює в справу свою давню мрію: виготовляти жіночий одяг в Києві і пишатися тим, що він зроблений в Україні. І український бренд з успіхом конкурує з європейськими виробниками, сформувавши власну аудиторію покупців, для яких важливі якість і стиль.

Жіночий одяг в Києві від ТМ «KRISSTEL» - це ідеально сидячі наряди українського виробництва, які підкреслюють принади жіночої фігури, вдало приховуючи недоліки. Консультанти спеціалізованих магазинів кожній відвідувачці допоможуть підібрати найкращий комплект для будь-якого випадку.

Одяг в Києві від KRISSTEL зайшов на ринок колекцією жіночих блуз. Пізніше товарний ряд значно розширився: це легкі речі, верхній одяг, сезонні трикотажні вироби. Українські жінки високо оцінили симбіоз класики і модний авангард, яким відрізняється український бренд KRISSTEL. Такий брендовий одяг в Києві дуже швидко знайшов своїх постійних покупців.

Магазин жіночого одягу в Києві: нові пропозиції

Жінки в будь-якому віці хочуть виглядати елегантно і стильно. Якісний брендовий одяг вигідно підкреслить гарний смак. В колекціях KRISSTEL ви знайдете:

 • сукні, що підкреслюють жіночність фігури;
 • класичні жакети;
 • шовкові, бавовняні блузи;
 • легкі повсякденні вбрання;
 • стильний, комфортний одяг.

Класичний одяг в Києві представлений ​​багатьма брендами, серед яких KRISSTEL займає гідне місце. Фірмовий магазин допомагає клієнтам створити оригінальний стиль, підкреслити індивідуальність, підняти настрій.

Компанія має мережу магазинів у столиці, а також в містах Дніпро і Львів. Активно розвиваються і представництва в регіонах, налагоджена оптова торгівля, діє фірмовий інтернет-магазин. Постійні покупці можуть скористатися програмою лояльності «Накопичувальна знижка».

KRISSTEL розігрує призи, організовує акції і розпродажі. На офіційному сайті компанії постійно оновлюється інформація про прибуття товару, спеціальні заходи для клієнтів.

Детальніше