ти в автономному режимі
tabakerka

Табакерка  АШАН RIVE GAUCHE

  • Сервіси
Час роботи

Компанія Табакерка являє собою велику мережу кіосків, які займаються реалізацією якісних тютюнових виробів. Вона була заснована брендом Сигарний Дім Фортуна в кінці 2005 року. На сьогоднішній день в Україні представлено 302 магазина.

Тютюнові вироби від Табакерка є широко популярними серед поціновувачів альтернативного тютюну. Більш того, мережа магазинів пропонує бажаючим придбати якісні аксесуари та курильні приналежності, вартість яких залишається на прийнятному рівні. Купувати тютюнові вироби можна швидко і комфортно, а завдяки якісному сервісу не потрібно витрачати багато часу на черги.

Слоганом компанії є: Табакерка завжди поруч - завжди під рукою, і це дійсно так. Представництва розташовуються у всіх великих містах України без винятку, в тому числі і передмістях. На офіційному сайті Сигарного Дому Фортуна ви можете переконатися в цьому і оцінити масштаби функціонування даної компанії.

Якщо людина бажає вибрати гарну і якісну сигару - він обов'язково звертається в Табакерку. Конкурентів на ринку сигаретних виробів досить багато, але цей бренд істотно вирізняється з-поміж інших завдяки доступним цінам, гарному сервісу та унікальному асортименту.

Детальніше