ти в автономному режимі
GoldSchmidt Banner
goldschmidt

Goldschmidt  АШАН RIVE GAUCHE

  • красота
Час роботи

https://www.facebook.com/Goldschmidt.natural.cosmetics

Компанія "Goldschmidt-Латвия" розпочала свою діяльність у 2015 році. в Прибалтиці (м. Рига). Дебютом у виробництві став бальзам "HELFER", який швидко завоював довіру і любов у споживача. На Прибалтійському майданчику планується випустити мазі, креми, гелі та бальзами дерматологічного напрямку.

В грудні 2016 р створено компанію "Гольдшмідт-Україна", основним напрямком діяльності якої стало виробництво косметики з натуральними інгредієнтами по догляду за шкірою та волоссям.

Що зараз є визначальним при виборі того чи іншого бренда в даній галузі? Натуральність, ефективність і безпека.  Саме ці три фактори ми поставили в основу нашої продукції.

Новітні технології, сучасні розробки та природні компоненти дозволяють нам створювати дійсно якісну продукцію, здатну допомогти кожній жінці залишатися красивою та здоровою як можна довше.

Ми цінуємо вибір наших клієнтів, для нас важливо зберегти і збільшити їх довіру.Тому ми завжди прагнемо давати споживачеві тільки краще, вдосконалюючи склад наших продуктів і контролюючи дотримання високих стандартів якості.


#goldschmidt #goldschmidt_cosmetics #гольдшмидт #goldschmidt_ua #косметиказнатульнимиінгредієнтам

Детальніше