ти в автономному режимі

Goldex  АШАН RIVE GAUCHE

  • Стиль
  • красота
Час роботи
On social media:
facebook.com/goldexua.az
instagram.com/goldexua

Our e-mail: sale@goldex.ua
067-353-37-49 (Viber)
 

GOLDEX - це український бренд, який відомий на ринку ювелірних виробів з 2013 року. GOLDEX реалізовує ювелірні вироби в Києві і інших містах України. Асортимент і якість прикрас з дорогоцінних металів зможуть задовольнити запити навіть вимогливих клієнтів. Компанія має відмінну репутацію, оскільки приділяє підвищену увагу якості виробів, слідкує за модними тенденціями і намагається радувати своїх шанувальників новинками.

В каталозі GOLDEX представлені традиційні та сучасні моделі ювелірних виробів в різних цінових сегментах. Серед товарних позицій колекції магазину ювелірних виробів в Києві можна виділити:

  • ювелірні прикраси зі вставками з натуральних і штучних каменів;
  • ювелірні прикраси зі срібла 925 проби, родованого і без покриття;
  • ювелірні прикраси з червоного, білого і жовтого золота 375 і 585 проби;
  • товари церковної атрибутики, срібні ікони;
  • столове срібло і дитячий посуд;
  • подарунки і сувеніри.

Клієнти, які хочуть отримати індивідуальні ювелірні вироби на замовлення в Києві, можуть звернутися в один з 15 фірмових роздрібних магазинів GOLDEX. Асортимент ювелірних бутиків вражає - близько 10 тисяч найменувань!

Відвідавши магазин ювелірних виробів в Києві, клієнти будуть приємно здивовані рівнем сервісу, професіоналізмом співробітників і особливою атмосферою, яку створюють чудові ювелірні прикраси. Кожному відвідувачу допоможуть підібрати прикрасу до душі, яка найкращим чином відобразить його індивідуальність і не вдарить по гаманцю.

Оригінальні ювелірні вироби з нефритом в Києві також можна вибрати з колекції GOLDEX, відвідавши офіційний сайт компанії. Вподобану прикрасу ви можете придбати, замовивши послугу адресної доставки. Ювелірні вироби з нефритом в Києві часто вибирають в якості подарунка до пам'ятних подій.

Якщо ви все ще роздумуєте, де ж купити ювелірні вироби в Києві, рекомендуємо звернутися в торгову мережу GOLDEX. Тут для клієнтів передбачені вигідні дисконтні програми, проводяться регулярні акції з приємними сюрпризами. А асортимент дає можливість підібрати майстерно виконані ювелірні вироби прикраси з урахуванням гендерної приналежності, віку і матеріального достатку.

Консультанти і менеджери магазинів GOLDEX зможуть підібрати прикрасу під будь-який настрій, як в класичному, так і в ультрамодному варіанті - компанія завжди в курсі світових ювелірних трендів. Фірмовий асортимент регулярно поповнюється новими неординарними позиціями.

Стильні і якісні ювелірні прикраси допомагають справити враження, висловити вдячність і почуття, завершують образ і допомагають створити імідж успішної людини. Вироби виготовляються з поєднань різних видів дорогоцінних металів і каменів, тому не важко вибрати подарунок для будь-якого випадку. Прикрасу можна підібрати як до конкретного образу, так і вибрати універсальне, яке відмінно буде поєднуватися з кольором очей і волосся, створюючи завершений образ. Даруйте близьким людям свою увагу разом з GOLDEX!

Детальніше