ти в автономному режимі

Чисто  АШАН RIVE GAUCHE

  • Сервіси
Час роботи

https://www.facebook.com/chysto.in.ua/

https://www.instagram.com/chysto_in_ua/

Часи чищення килимів, вибиванням на турніку або за допомогою снігу залишилися в далекому минулому, адже тепер в кожному місті є сучасні хімчистки, оснащені новітнім обладнанням. Якщо ви все ще в пошуках якісних послуг, рекомендуємо звернути увагу на мережу хімчисток в Києві «Чисто».

Сучасна людина використовує занадто багато хімічних речовин в повсякденному житті: порошки і гелі для прання, миючі та чистячі для різних поверхонь, шампуні, бальзами та інші засоби. Всі вони в різному ступені забруднюють навколишнє середовище. І тому так цінується робота компаній, що використовують продукцію, яка не завдає шкоди природі. Хімчистка «Чисто» - одна з них. Саме тут вперше в Україні впровадили екологічні методи очищення Green Earth і Softwash, які виключають використання нафтовмісних продуктів. Вся хімія, яка застосовується в процесі чистки різних предметів і речей, пройшла сертифікацію і відповідає європейським вимогам безпеки. Це означає, що ви можете почистити килим з дитячої кімнати, не побоюючись, що в ворсі залишаться шкідливі для малюка речовини.

Звичайно ж, почистити тут можна не тільки килими, але і інші речі, які не можна або небажано прати у воді. Спектр послуг, що надаються хімчисткою «Чисто», включає: 

  • чистку і фарбування текстилю - від штор і скатертин до одягу різного типу і постільної білизни;
  • дбайливе чищення шкіряних, замшевих і хутряних виробів, а також їх якісне фарбування сучасними стійкими барвниками;
  • аквачищення постільних речей та одягу для тих, хто не хоче або не може займатися пранням будинку;
  • екочистку дитячих і дорослих речей (для дитячих речей до 36 розміру передбачена знижка на послугу в 50% її вартості);
  • хімчистку дублянки в Києві і інших містах України, після якої річ не "сяде», а буде виглядати, як нова;
  • кваліфіковану чистку меблів (диванів, стільців з м'якою оббивкою, крісел і чохлів на них, а також дорожніх сумок і валіз);
  • чистку пір'яних подушок і ковдр різних розмірів із заміною напірника і без неї).

Також можна замовити хімчистку взуття в Києві, Львові, Ужгороді та Луцьку, яка збереже вигляд улюблених туфель або чобіт.

Хімчистка «Чисто» завжди готова запропонувати своїм клієнтам найкращий варіант вирішення його проблеми і приємні знижки за лояльність і сталість. Наприклад, якщо замовити чистку 5 однотипних речей, оплатити потрібно буде тільки вартість хімчистки чотирьох з них, а п'ята - в подарунок.

І ще одна приємність для вічно поспішають і зайнятих ділових людей: якщо у вас немає часу принести речі в чистку особисто, «Чисто» організовує їх доставку в обидві боку за вказаною вами адресою. Нехай ваше життя буде зручним, а зробити його чистішим допоможе мережа хімчисток «Чисто»!

Детальніше