ти в автономному режимі

Bank Vostok  АШАН RIVE GAUCHE

  • Сервіси
Час роботи

Сьогодні в Україні працюють кілька десятків державних і приватних банків. Кожен з них намагається надати своїм клієнтам максимально широкий спектр послуг. Як вибрати серед них надійний, який не лопне, як мильна бульбашка? Рекомендуємо звернути увагу на банк «Восток» в Києві.

Незважаючи на те, що ця фінустанова на ринку банківських послуг не дуже давно - всього лише з 2012 року, але вона вже встигла завоювати довіру клієнтів і всього за 5 років вийти на шосте місце серед 63 приватних банків, які працюють на території України. Уже в 2016 році кредитний рейтинг «Востоку» досяг рівня АА-, що свідчить про високий ступінь кредитоспроможності і стабільності банку. Крім того, банк «Восток» - учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що також говорить про його надійність.

Банк працює як з юридичними особами, так і з фізичними, і для кожної категорії підготовлені цікаві пропозиції. Наприклад, якщо ви є ФОП, в будь-якому відділенні банку в Києві і інших містах вам запропонують відкрити банківський рахунок всього за 1 грн., А обслуговування обійдеться в 50 грн. \ Місяць.

Особливі умови пропонуються морякам: відкриття валютного або мультивалютного рахунку для зарахування зарплати з мінімальною комісією в 0,3% за зарахування коштів на карту. А щоб грошима могли скористатися родичі, поки ви в морі, всього за 40 грн. відкривається додаткова карта. Приємний бонус - можливість отримати кредит перед виходом в рейс.

Також банк надає послугу сейфового зберігання грошових коштів та інших цінностей на умовах повної конфіденційності.

Крім того, «Восток» банк в Києві пропонує відкрити абсолютно безкоштовно банківську карту всіх, хто любить і бажає підтримають «Зелений театр»: 0,2% з кожної оплати такою картою направляються на благоустрій театру. Можна вибрати карту «Друга» або «Гостя Зеленого театру», причому карта одного одночасно є і абонементом для відвідування всіх вистав.

Не обділена увагою і соціальна сфера: в будь-якому відділенні банку «Восток» можна безкоштовно відкрити пенсійну або карту для соціальних виплат, причому кошти з таких карт можна знімати в будь-якому банкоматі без сплати комісії.

Банк «Восток» в Києві має безліч філій, один з яких розташований в ТЦ «Ашан RIVE GAUCHE». Тут ви можете отримати консультацію з усіх послуг, що надаються, оформити карту і відкрити банківський рахунок в гривні або у валюті. Ласкаво просимо в світ якісних банківських послуг!

Детальніше
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ